Matrace Vysoká nosnost Porovnat

Lugano TOP

Kolekce Exclusive

Matrace LUGANO je zhmotnním sofistikované a velmi dùmyslné profilace jádra matrací. Systém skladby a tvarù jednotlivých vrstev pěn dává této matraci fantastické ortopedické vlastnosti s výbornou elasticitou po celé její ploše. Zpùsob jakým vás bude matrace snímat vás ohromí. Jednotlivé vrstvy jsou tvořeny vysoce jakostními HR pěnami. Komfortní pěna Oxygen tvořící horní vrstvu jádra matrace je inovativní materiál zajišťující vysoký tepelný komfort. Dalším benefitem profilu jádra je jeho vynikající vzdušnost. Velkou část toho co matrace během užívání „vdechne“ vzápětí „vydechne“, takže nedochází k hromadění vlhkosti a škodlivin v jádru matrace. LUGANO je matrací bez kompromisù.

30 cm - 150 kg
Výška Fyziosystém Nosnost Tvrdost
Kde zakoupit? od 21 740 Kč Potah matrace

Pro ještě vyšší ortopedický a tepelný komfort je matrace opatřena speciálním odnímatelným topem. Ten je s matrací spojen zipem a jeho otáčením dle tepelných podmínek dosáhneme maximálního tepelného komfortu v chladných dnech stejně jako v horkých letních měsících. Letní stranu topu tvoří potah Lyocell, který s výplní z dutého PES vlákna výborně odvádí teplo i vlhkost. Zimní strana topu sestává z unikátní tkaniny Biorytmic prošité s vrstvou viscoelastické (líné) pěny. Tato kombinace je zárukou příjemné a v zimě žádoucí akumulace tepla.

Jádro matrace
    - Oboustranný snímatelný top prošitý s línou pěnou/dutým klimatizačním PES vláknem - 3 cm pěny OXYGEN - 5 cm profilované HR pěny - 5 cm profilované pěny LAVENDER - 5 cm profilované HR pěny - 6 cm profilu z pěny LAVENDER
Technické parametry
Kolekce Exclusive
Výška 30 cm
Tvrdost
Fyziosystém -
Nosnost 150 kg
Polohovatelný rošt Ne
Pratelnost potahu Ano, 60°C
Při zdravotních problémech Alergie, Bolesti křížů, Pocení
Záruka (roky) 10
Kategorie