Každý výrobek může být dotvářen podle individuálních požadavků zákazníka

O nás

Proč Materasso

Firma Materasso je tým odborníků s bohatými a dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby ortopedických matrací a postelí. Stavíme především na kvalitě vypracování a použitých materiálů.

Design a trendy produktů

Důležitou roli hraje pečlivé sladění jednotlivých prvků. Naši designéři a konstruktéři se snaží využívat veškeré informace o nových trendech, ale také naplňovat představy a očekávání našich zákazníků.

Děláme vše pro dokonalý spánek

Přispíváme k tomu, aby si dnešní člověk, který je jinak vystaven mnoha nepříznivým vlivům, jako je nesprávné sezení nebo nedostatečný pohyb, mohl zdravě odpočinout, relaxovat a regenerovat své síly.

Výrobky šetrné ke zdraví

Většina vyráběných matrací je Státním ústavem pro kontrolu léčiv klasifikována jako „zdravotnické prostředky“. MATERASSO je jediným výrobcem matrací na Slovensku, který pracuje v systému ISO, který zaručuje celý výrobní proces od vývoje až po expedici ke spotřebiteli.

Oravská produkce

Oravská produkce

Naše matrace přímo ze srdce Oravy

Výrobní prostory v obci Oravské Veselé, produkují více než 300 000 matrací a přes 70 000 lamelových roštů ročně a to v různých variacích.

Důraz na zákazníka

Důraz na zákazníka

Důraz klademe na všechny potřeby zákazníka

Individuálním požadavkům jsou přizpůsobené ortopedické vlastnosti – tvrdost a elastičnost matrace, antialergické vlastnosti, estetické vlastnosti – dizajnový vzhled matrace.

Ocenění a certifikáty

Ocenění a certifikáty

Jsme držitelem mnoha certifikátů a ocenění

Firma je držitelem mnoha certifikátů a ocenění (Cígler, Souhlas hlavního hygienika SR s používáním názvu „Zdravotní pružinová matrace“

Víc jak 20 let s Vámi

Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o., byla založena v roce 1995. Zaměřením firmy byla výroba zdravotních a ortopedických matrací, antialergických přikrývek, polštářů a dekoračních přikrývek.

Postupně firma rozšířila sortiment o výrobu rámových, kontinentálních a designových postelí, lamelových roštů, bytových doplňků, sedacích vaků, výrobků a hraček z molitanu. Od roku 2009 firma začala s výrobou kontinentálními postelí a lamelových roštů. Od roku 2012 byl výrobní sortiment rozšířen o výrobu sedacích vaků.

Produkujeme více než 300 000 matrací ročně

MATERASSO je jediný výrobce matrací na Slovensku, pracující v systému ISO, který garantuje celý proces výroby od vývoje až po expedici spotřebiteli.

Materasso pokrývá 60 – 70% slovenského trhu

Své výrobky dále vyváží do České republiky, Polska, Maďarska, Rumunska, Rakouska, Německa, Švýcarska, Holandska, Finska, Dánska, Velké Británie, Chorvatska, Itálie, Ukrajiny, Litvy, Ruska, JAR a Panamy.

Naše matrace jako zdravotní pomůcka

MATERASSO je jediný výrobce matrací na Slovensku, pracující v systému ISO, který garantuje celý proces výroby od vývoje až po expedici spotřebiteli.

Naše matrace a postele prezentujeme v několika kolekcích: MATERASSO, MATERASSO Exclusive, FERRETI a HOTELOVÉ KOLEKCE, které jsou vytvořené s ohledem na speciální požadavky koncového zákazníka.

 • 1995

  Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o., byla založena roku 1995. Zaměřením firmy byla výroba zdravotních a ortopedických matrací, antialergických přikrývek, polštářů a dekoračních přikrývek.

 • 2002

  Jako první slovenský výrobce matrací jsme obdrželi ocenění SLOVAK GOLD.

 • 2009

  Společnost začala s výrobou Kontinentálních postelí a lamelových roštů.

 • 2012

  V tomto roce došlo k výraznému rozšíření výrobních kapacit.

 • 2014

  MATERASSO Slovakia, s. r. o., pokrývá 60 – 70% tuzemského trhu, přičemž své výrobky vyváží do České republiky, Polska, Maďarska, Německa, Švýcarska, Finska, Holandska, Litvy a do dalších zemí.

 • 2016

  Uvedení nové značky – Brand LE CHOMAT – je symbolem pro luxusní, na zakázku vyráběné postele a matrace, které jsou tradičnými postupmi ručně vyráběny z přírodních materiálú nejvyšší kvality.

 • 2016

  Jsme sponzorem počasí na RTVS! Pro ty, kteří milují spánek<3

 • 2016

  Zúčastnili jsme se konference PVA EXPO Praha. Na veletrh For Gastro & Hotel, kde vystavujeme naši hotelovou kolekci matrací a postelí.

 • 2023

  V červnu a červenci jsme spolupracovali s FUN rádiem.