Každý výrobek lze přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka

Spací systémy

Každý postelový systém je možné kombinovat s libovolným čelem postele a nožičkami. Můžete si vybrat z velké nabídky kvalitních čalounických látek. Ke každé posteli je možné objednat i taburet, křeslo nebo podnožku ke křeslu ve stejné látce. Výšky spacích systémů jsou uvedeny bez nožiček. Všechny postele v rámci dětského a teenager programu vyrábíme už od šířky 90 cm. Celý korpus postele (bez čela a roštů) je balený v kartónové krabici, což zjednodušuje přepravu a zlepšuje ochranu při manipulaci. Ve všech montovaných spojích u rámových korpusů jsou použity matice a šrouby s metrickým závitem, umožňující i opětovnou bezproblémovou montáž.

Dizajnová postel

Dizajnová postel

Úložné prostory s rošty s výklopem od nohou (NV) nebo z boku (BV). Výběr typu roštu u výklopů by měl zohlednit prostorové možnosti po osazení postele v ložnici – z které strany bude přístup do UP pohodlnější.

Ve verzi bez UP je možné kromě všech běžných roštů z nabídky použít i speciální elektricky polohovatelné rošty pro absolutní pohodlí během spánku, ale i pro chvíle aktivního odpočinku, např. při čtení.

Kontinentální postel

Kontinentální postel

Boxspring 22-32 je nejpokrokovějším postelovým systémem. Jeho oblíbenost je dána specifickou konstrukcí: masivní rám boxspringu obklopuje pružinovou kostru, která zajišťuje bodově přizpůsobivý podklad pod matrací, zlepšuje kopírovací vlastnosti a celkovou přizpůsobivost použité matrace. Takové složení vytváří výjimečný systém dvojího kopírování přirozeného tvaru těla.

Boxspring je čalouněný ve stejné látce jako čelo postele a na ložné ploše boxspringu je speciální potahová látka s úpravou ANTISLIP dokonale fixující matraci proti posunu. Výška bočnice boxspringu je 22 nebo 32 cm. Matrace není zapuštěná do rámu postele, ale lícuje s boxspringem

Postel Boxspring výklop

Postel Boxspring výklop

Konstrukčně stejná je i designová postel UP BV a UP NV (s polohováním hlavy), rozdíl je v použití dřevěných výklopných roštů. Pro tuto postel je vhodné použít dvě samostatné matrace, aby bylo možné plnohodnotně využívat výklopné rošty. Matrace při použití roštů METAL, DOBLE NV a DOUBLE BV je zapuštěna cca 6 cm od vrchní hrany bočnice.

V provedení Corium lze rošt METAL namontovat ve výšce boční hrany bočnice a matrace je uložena i na roštu, i na bočnicích. Taková postel bude působit dojmem boxspringu a šířka postele (včetně bočnic) bude stejná s šířkou matrace.

Designová postel (bez úložného prostoru) je určena pro ty, kteří nepotřebují úložný prostor v posteli. Rám postele je podobný jako u postelí s UP, neobsahuje však upevnění pro dno úložného prostoru. V tomto rámu je možné použít všechny typy roštů pod matraci: od jednoduchých masivních laťových roštů, přes laťové masivní v rámy, pružné lamelové, polohovatelné, až po modely s plynulým elektrickým polohováním. Korpusy vyrábíme ve dvou různých tloušťkách panelů: 5 nebo 8 cm a třech výškách: 15, 30 nebo 35 cm.

Postel Boxspring výklop Maxi

Postel Boxspring výklop Maxi

Boxspring výklop UP MAXI 40 a UP MAXI 100 – je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají komfortní postel s přednostmi boxspringu, která je doplněna o velký úložný prostor uvnitř postele. Boxspringová konstrukce zmenšuje požadavky na prostor v ložnici a dovoluje použít i rozměrově větší matraci oproti tradičnímu typu postele.

Úložný prostor je řešen bez vnitřních dělících příček a tím poskytuje výjimečně velký odkládací prostor s výborným přístupem po celé ploše. S boxspringem UP MAXI 40 budete bez problémů zvedat matraci do celkové hmotnosti 40 kg. Pro matrace s vyšší hmotností je určen systém UP MAXI 100. Ten disponuje 4 ks kovaní a pístů pro snadné zvedání víka úložného prostoru spolu s těžkými matracemi z kvalitních materiálů vysoké objemové hustoty. Výška boxspringu je 32 cm. Matrace lícuje s boxspringem.

Postel s úložným prostorem Metal

Postel s úložným prostorem Metal

Designová postel UP Metal je určena pro ty, kteří potřebují více úložného prostoru v ložnici a také upřednostňují jednu společnou partnerskou matraci. Rám postele má 5 nebo 8 cm tloušťku, 30 nebo 35 cm výšku.

Vybaven je speciálním roštem s kovovou konstrukcí, který se z přední části postele vyklápí pomocí kování s pneumatickými písty, které usnadňují přístup do úložného prostoru i při použití těžkých matrací. Kovový rám roštu je osazen předpjatými lamelami. Demontáží dna v úložném prostoru získáme přístup pod celou plochou postele, což oceníte především při úklidu.