Byli jsme na veletrhu Nábytok a Bývanie 2022 v Nitře

  • 4 minuty čtení
Byli jsme na veletrhu Nábytok a Bývanie 2022 v Nitře
06 Kvě

Konečně jsme se dočkali a po covidové době jsme se mohli opět setkat s našimi milými zákazníky na veletrhu. Jak to vypadalo na našem stánku?

30. ročník mezinárodního veletrhu nábytku, bytových doplňků, designu a architektury Nábytok a Bývanie proběhl od 27. dubna do 1. května 2022 na výstavišti Agrokomplex v Nitře. Byl to pro nás velmi úspěšný veletrh, který po covidové době přinesl opět plno milých setkání i objednávek.

Naši milí klienti ze Slovenska pak na našem stánku strávili třeba i 2,5 hodiny, kdy společně s námi vybírali vysněnou postel od zdobeného designového čela, látky na čalounění a korpus postele přes tu nejlepší matraci respektující individuální potřeby daného klienta až po nožičky postele či výběr křesla a taburetu v designu postele.

Jaké jsme představili novinky?

Kromě naší rozsáhlé standardní nabídky jsme představili několik novinek. Například matrace z vysoce komfortních pěn s jemnou vůní heřmánku či matrace s potahem s karbonovým vláknem, které má za úkol vytvořit ochranný štít proti elektromagnetickému záření. Naše matrace prostě stále posouváme vpřed, využíváme nové technologie a stále vylepšujeme naše výrobní procesy. Chceme vám vždy přinášet něco nového a nabídnout matrace na míru specifickým potřebám každého z nás.

Matrace na míru
Pružinové matrace
Představili jsme také náš unikátní systém air-flow. Pomocí páry jsme pak zákazníkům demonstrovali cirkulaci vzduchu v našich pružinových matracích vybavených tímto systémem. Spánek nikdy nebyl tak svěží!

Nové klenoty mezi postelemi

Luxusní postel s úložným prostorem
Z inspirace včelími plástvemi vzešlo luxusní propracované čelo nového modelu postele, kterou jsme příznačně nazvali HONEY. Na veletrhu byla k vidění i se stylovým taburetem s úložným prostorem a víkem ve stejném designu jako čelo postele HONEY.
Designová postel s čalouněným čelem
Další čerstvou novinkou byla překrásná posteľ FOЯREST – for LOVE ❤️, for LIFE 🌱, for REST 🛏️.

Ukázali jsme i další naše značky

Na druhé straně našeho stánku jsme pak dali prostor také našim dvěma dalším značkám. Luxusním postelím z kolekcí Ferreti a dokonalému spojení hotelové postele Wall s křeslem i taburetem od Materasso Hotels.

Vysoká art deco postel
Luxusní postel Chain v sobě nese rysy art deco a na veletrhu v Nitře se ukázala společně s ladícím taburetem a nočním stolkem.
Hotelové postele
Pod značkou Materasso Hotels pomáháme hoteliérům, aby se u nich hosté skvěle vyspali.

Hledáte tu pravou matraci či stylovou postel?

Pokud se i vy chcete skvěle vyspat, podívejte se, kde můžete navštívit prodejce našich produktů Materasso, který vám rád pomůže s výběrem.

Sdílet tento článek