Materasso Materasso Matrace

Antibakteriální

Pro klidný spánek nejen alergiků jsou tady antibakteriální matrace. Materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou vysoce hygienické a zabraňují tak usazování bakterií a roztočů v matracích.
AIRSPRING Polargel Antibakteriální od 7 950 Kč
Airspring Senior Vysoká nosnost od 8 250 Kč
1 + 1 Zdarma
ANTIBACTERIAL visco vakuo 18 Antibakteriální od 10 040 Kč
1 + 1 Zdarma
ANTIBACTERIAL visco vakuo 22 Antibakteriální od 11 170 Kč
1 + 1 Zdarma
ANTIBACTERIAL visco vakuo 24 Antibakteriální od 11 930 Kč
AQUATIC mineral Antibakteriální od 6 860 Kč
COMFORT Antibacterial Vysoká nosnost od 6 990 Kč
Comfort Senior Vysoká nosnost od 7 290 Kč
sleva
NEROLI therapy Antibakteriální od 14 060 Kč
SWISS ergoflex Antibakteriální od 7 450 Kč
1 
Antibakteriální matrace Jaké jsou výhody této matrace?
Antibakteriální matrace se starají o zdravý spánek nejen tím, jak jsou pohodlné, ale také tím, že jsou hygienicky čisté. Materiály, ze kterých jsou vyrobeny, předcházejí vzniku plísní, hub a zabraňují množení bakterií. Jsou proto ideální volbou například pro alergiky a astmatiky, ale také pro všechny, kdo si potrpí na hygienický spánek v dokonale čisté posteli. Doporučujeme je rovněž pro seniory a lidi se sníženou pohyblivostí, kteří na lůžku tráví většinu času.
Zároveň jsou antialergické matrace vhodné do domácností, v nichž žijí chlupatí mazlíčci – obzvlášť v případě, že si rádi odpočinou ve vaší posteli. V jejich srsti žije množství mikroorganismů, které by vás v noci mohly pěkně potrápit. Antibakteriální matrace si s nimi ale hravě poradí a vy se tak nemusíte bát podráždění pokožky či sliznic. Antibakteriální matrace nabízíme v různých tvrdostech pro váš maximální komfort a pohodlný spánek, anebo například s ortopedickou úpravou pro vysoký zdravotní standard.