Materasso Postele

Kontinentální postele

Kontinentální boxspringové postele jsou luxusní kus nábytku pro váš klidný spánek. Mají krásná vysoká čela různých barev, úložné prostory i perfektní matrace.
Atlas Kontinentální
Nové Damiani Kontinentální
Forrest Kontinentální
Chain Kontinentální
Chesterfield Kontinentální
Paris Kontinentální
Rhombus Kontinentální
Sirius Kontinentální
Velorum Kontinentální
Vienna Kontinentální
Wall Kontinentální
Wild Kontinentální
1 
Kontinentální postele boxspring Proč si vybrat naše kontinentální postele?
S naší kontinentální postelí s úložným prostorem se budete v ložnici cítit jako král či královna. Kontinentální postele, známé také jako postele boxspring, se skládají z více komponentů, které dohromady vytváří dokonalý celek. Součástí konstrukce postele na zakázku je totiž pružinové jádro, které ještě lépe rozloží váhu těla a zlepší funkci vaší matrace. Naše postele boxspring s úložným prostorem disponují velice pevným a kvalitním rámem, který zaručí výdrž postele na dlouhá léta. Materiály použité k výrobě vysoké kontinentální postele jsou z těch nejkvalitnějších, takže se nemusíte obávat jejich opotřebení či zhoršení vzhledu čalounění.
Postel boxspring vám dodáme již kompletně složenou a není potřeba se namáhat s její montáží. V naší nabídce najdete také modely kontinentálních postelí s úložným prostorem, které mimo nápaditého designu poskytují velký prostor pro vaše ložní prádlo. V neposlední řadě mají vysoké kontinentální postele krásné barvy a tvary, které můžete kombinovat přesně podle vašich představ a vytvořit tak dokonalou designovou ložnici.