Materasso Materasso Matrace

Latex

Příjemné spaní na dlouhé roky slibují latexové matrace. Latex je materiál, který si zachovává svou pružnost mnoho let, a proto je na matrace z latexu spolehnutí.
ALTEZA TALALAY H3 Studená pěna od 25 514 Kč
ALTEZA TALALAY H2 Latex od 25 514 Kč
Natura NEW Vysoká nosnost od 23 670 Kč
NATURA hydrolatex T4 Vysoká nosnost od 10 260 Kč
NATURA hydrolatex T3 Přírodní od 10 260 Kč
1 
Latexové matrace Jaké jsou výhody této matrace?
Přírodní kaučuk je základem pěny latex, která má spoustu nenapodobitelných vlastností. Matrace z latexu dodají vašemu spánku lehkost a vzdušnost přírodního materiálu na jedné straně, a anatomické vlastnosti pokrokových technologií na straně druhé. Jestli preferujete přírodní materiály, ale nechcete slevit ze svých nároků na kvalitní spánek, jsou latexové matrace jasnou volbou. Organická struktura kaučuku zajišťuje velmi vysokou prodyšnost, stálost a termoregulační vlastnosti.
Přidané syntetické materiály a technologie zpracování kaučuku zajišťují ortopedické vlastnosti matrace i pro ty nejnáročnější klienty. Latexové matrace se tak dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Latex v matraci je oblíbený, protože si dokáže udržet svůj komfort dlouhé roky. Matrace z přírodního latexu totiž poskytují bodovou elasticitu po celou dobu své životnosti. To znamená, že se do matrace nepropadnete a povrch se neproleží. Pokrokovou obdobou klasického latexu je tzv. hydrolatex, který kombinuje výhody latexu a paměťové pěny.