Materasso Materasso Matrace

Ortopedické matrace

Ortopedická matrace poskytuje zádům správnou podporu a může pomoci skoncovat s bolestmi zad. Někdy jsou ortopedické matrace označovány jako zdravotní, což ale není úplně přesné. Zdravotní matrace musí splnit přísné požadavky zdravotní pomůcky. Na matrace probíhá registrace.
KING Pružina od 26 168 Kč
ELEANOR HYBRID soft H2 Vysoká nosnost od 18 463 Kč
ELEANOR HYBRID medium H3 Partnerské od 18 463 Kč
BEAST Lavender Vysoká nosnost od 13 300 Kč
VISCOGREEN lux Vysoká nosnost od 12 440 Kč
1 
Zdravotní ortopedické matrace Jaké jsou výhody této matrace?
Záda nás podpírají celý život, a právě spánek je čas, kdy jim můžeme poskytnout kvalitní odpočinek. Ten je nesmírně důležitý i jako prevence vzniku ortopedických potíží. Jestli už na sobě bolesti zad a kloubů pozorujete, je výběr kvalitní ortopedické matrace nezbytný. Ty nejlepší matrace na bolavá záda vám nejen uleví, ale zajistí i zdravý a nepřerušovaný spánek. Ortopedické matrace vaše tělo netlačí, perfektně kopírují jeho tvary a poskytují výjimečnou oporu. Podporují správné prokrvení organismu, díky kterému dochází k regeneraci zatížených kloubů a svalů.
Zdravotní matrace na bolavá záda jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, které se vyznačují vysokým hygienickým standardem a životností. V naší nabídce najdete kvalitní ortopedické matrace Neroli a Viscogreen s těmi nejlepšími vlastnostmi pro váš zdravý a klidný spánek.