Materasso Materasso Matrace

Seniorské

Starší záda už mají vyšší nároky na spánek, proto jsme do kategorie seniorských matraci zařadili ty, se kterými mají naši starší zákazníci nejlepší zkušenosti. Poskytnou vám vysoký komfort a kvalitní odpočinek.
Nové
Amalfi Seniorské od 8 840 Kč
Nové
Airspring Senior Seniorské od 8 250 Kč
Nové
Aloe Senior Seniorské od 8 290 Kč
Nové
Greengel Senior Seniorské od 6 290 Kč
Nové
Comfort Senior Seniorské od 7 290 Kč
1 
Zdravotní matrace pro seniory Jaké jsou výhody této matrace?
Nikdo si nezaslouží kvalitní matraci víc než právě senioři. Jejich záda a klouby mají už něco za sebou a mnohdy pobolívají. Hůře pohybliví senioři navíc tráví v posteli mnoho času, což ještě víc zvyšuje nároky na komfort, ale zejména na zdravotní a hygienický standard matrace. Dobré zdravotní matrace pro seniory se vyznačují vysokou prodyšností a správnou tvrdostí. Příliš tvrdá anebo naopak měkká matrace může unaveným kloubům ještě více přitížit. Ortopedické vlastnosti zdravotních matrací pro seniory zajišťují nejen úlevu unavenému a bolavému tělu, ale zamezují i vzniku nepříjemných proleženin.
Kombinace těch nejkvalitnějších pěn a materiálů jsou tím nejlepším, co můžete seniorům poskytnout. V naší nabídce najdete matrace pro seniory, které všechny tyto podmínky splňují a umožní vašim babičkám a dědečkům regenerační a ničím nerušený spánek. Tyto matrace jsou samozřejmě vhodné i pro polohovatelné rošty, které jsou u seniorů velice oblíbené.