Materasso Materasso Matrace

Matrace pro seniory

Starší lidé už mají vyšší nároky na spánek, proto jsme do kategorie seniorských matrací zařadili také antidekubitní, ale i ty, které nejsou vysloveně antidekubitní, a poskytnou vysoký komfort. Dopřejte si kvalitní odpočinek a prevenci proti proleženinám, pokud musíte odpočívat.
Nové
Primátor Hard Pružina od 5 990 Kč
Nové
Primátor Biogreen Pružina od 6 990 Kč
Nové
Airspring Visco Líná pěna od 10 040 Kč
Lugano TOP Vysoká nosnost od 21 740 Kč
Comfort Senior Vysoká nosnost od 9 360 Kč
Greengel Senior Partnerské od 8 070 Kč
Aloe Senior Vysoká nosnost od 10 640 Kč
Airspring Senior Vysoká nosnost od 10 580 Kč
Bergamo T3 Vysoká nosnost od 18 790 Kč
Bergamo T2 Vysoká nosnost od 18 790 Kč
Amalfi Vysoká nosnost od 12 920 Kč
AIRSPRING Polargel Antibakteriální od 10 040 Kč
GALAXY Viscostar Vysoká nosnost od 8 980 Kč
1 
Zdravotní matrace pro seniory Jaké jsou výhody této matrace?
Nikdo si nezaslouží kvalitní matraci víc než právě senioři. Jejich záda a klouby mají už něco za sebou a mnohdy pobolívají. Hůře pohybliví senioři navíc tráví v posteli mnoho času, což ještě víc zvyšuje nároky na komfort, ale zejména na zdravotní a hygienický standard matrace. Dobré zdravotní matrace pro seniory se vyznačují vysokou prodyšností a správnou tvrdostí. Příliš tvrdá anebo naopak měkká matrace může unaveným kloubům ještě více přitížit. Ortopedické vlastnosti zdravotních matrací pro seniory zajišťují nejen úlevu unavenému a bolavému tělu, ale zamezují i vzniku nepříjemných proleženin.
Kombinace těch nejkvalitnějších pěn a materiálů jsou tím nejlepším, co můžete seniorům poskytnout. V naší nabídce najdete matrace pro seniory, které všechny tyto podmínky splňují a umožní vašim babičkám a dědečkům regenerační a ničím nerušený spánek. Tyto matrace jsou samozřejmě vhodné i pro polohovatelné rošty, které jsou u seniorů velice oblíbené. Poradíme vám jak vybrat matraci pro seniora.