Materasso Materasso Matrace

Dětské

Pohodlí a zdravý spánek našich nejmenších je důležitý, protože jsou to naši nejmilejší a také proto, že jejich záda se vyvíjejí a potřebují pro to kvalitní podporu. Dětské matrace se o to postarají.
BABY swiss Přírodní od 4 381 Kč
BABY dream Dětské od 2 175 Kč
BABY comfort Dětské od 1 526 Kč
BABY natur Přírodní od 3 205 Kč
BABY kokos Dětské od 1 293 Kč
Driemko Eco Dětské od 722 Kč
1 
Matrace pro děti Jaké jsou výhody této matrace?
Víte, jaké vlastnosti by měla mít matrace pro děti? Nejde pouze o velikost. Dětská postava je menší, podstatně lehčí a náchylnější k růstovým deformacím než dospělá. Právě proto také vyžaduje jinou oporu. Dětské tělo je ve vývoji, navíc děti podle věku prospí i více než dvanáct hodin denně. Dbejte proto na zdravý vývoj svých ratolestí a vyberte jim matraci vhodnou pro děti. Kvalitní dětská matrace musí zejména dobře propouštět vzduch. Dále musí mít ve všech částech stejnou tvrdost, aby se záda dětí vyvíjela správně a přirozeně, a nikoliv podle matrace.
Ideální jsou matrace pro děti z monobloku, při jejichž výrobě se nepoužívá lepidlo ani žádné jiné chemikálie. Citlivý dětský organismus tak není vystaven negativním vlivům různých dráždivých látek. Nezapomínejte také na odnímatelný pratelný potah, který je pro udržení hygieny dětské matrace do postýlky naprostou nezbytností. Matrace v této kategorii jsou ideální pro ratolesti do 6 let.