Materasso Materasso Matrace

Pružinové

Taštičková pružinová matrace má uloženu každou pružinu v samostatné taštičce a může se díky tomu přizpůsobovat každé části vašeho těla. Kvalitní pružinové matrace také skvěle odvětrávají.
Nové
KING Pružina od 24 456 Kč
Nové
ELEANOR HYBRID soft H2 Vysoká nosnost od 17 255 Kč
Nové
ELEANOR HYBRID medium H3 Partnerské od 17 255 Kč
Greengel Senior Partnerské od 7 480 Kč
Aloe Senior Vysoká nosnost od 9 860 Kč
Aloe Bio-Ex Vysoká nosnost od 9 520 Kč
GREENGEL bio-ex Partnerské od 7 130 Kč
NATURA hydrolatex T4 Vysoká nosnost od 9 510 Kč
NATURA hydrolatex T3 Přírodní od 9 510 Kč
PRIMÁTOR Bio-ex T4 Pružina od 7 340 Kč
PRIMÁTOR Bio-ex T3 Pružina od 7 340 Kč
SWISS prestige Přírodní od 17 640 Kč
1 
Pružinové - taštičkové matrace Jaké jsou výhody této matrace?
Pružinové matrace prošly v posledních letech dynamickým vývojem a vrací se na trh v podobě tzv. taštiček. V taštičkových matracích je každá pružina v samostatném obalu, díky čemu neovlivňuje deformací ostatní pružiny kolem a zajišťuje bodové kopírování těla. Tato moderní technologie je zárukou kvalitních ortopedických vlastností a zvyšuje pružnost i odolnost matrace. Taštičkové matrace mají navíc vrchní a spodní pěnovou desku, která rozloží váhu těla na celou plochu a zabrání tak nepohodlnému „propadnutí“ do matrace i kontaktu s pružinou.
Kvalitní pružinové matrace díky své tvarové stálosti a prodyšnosti vydrží nejdéle i v případě vysokého zatížení. Příjemným bonusem je i fakt, že pouze pružinová matrace je vhodná jak na lamelový rošt, tak i na pevnou desku – a proto nemusíte přizpůsobovat či měnit svoji postel. Pružinové jádro se také stará o perfektní cirkulaci vzduchu, a proto je taštičková matrace vhodná i do vlhkého prostředí či v případě zvýšeného pocení. Taštičkové matrace vám tak slibují příjemný a zdravý spánek.