Materasso Materasso Matrace

Pružinové

Taštičková pružinová matrace má uloženu každou pružinu v samostatné taštičce a může se díky tomu přizpůsobovat každé části vašeho těla. Kvalitní pružinové matrace také skvěle odvětrávají.
Greengel Senior Partnerské od 6 290 Kč
Aloe Senior Vysoká nosnost od 8 290 Kč
sleva
Aloe Bio-Ex Vysoká nosnost od 7 990 Kč
GREENGEL bio-ex Partnerské od 5 990 Kč
SOPRANO 30 Partnerské od 19 650 Kč
SOPRANO 25 Partnerské od 16 410 Kč
NATURA hydrolatex T4 Vysoká nosnost od 7 990 Kč
NATURA hydrolatex T3 Přírodní od 7 990 Kč
PRIMÁTOR Bio-ex T4 Pružina od 6 160 Kč
PRIMÁTOR Bio-ex T3 Pružina od 6 160 Kč
sleva
SWISS prestige Přírodní od 14 810 Kč
1 
Pružinové - taštičkové matrace Jaké jsou výhody této matrace?
Pružinové matrace prošly v posledních letech dynamickým vývojem a vrací se na trh v podobě tzv. taštiček. V taštičkových matracích je každá pružina v samostatném obalu, díky čemu neovlivňuje deformací ostatní pružiny kolem a zajišťuje bodové kopírování těla. Tato moderní technologie je zárukou kvalitních ortopedických vlastností a zvyšuje pružnost i odolnost matrace. Taštičkové matrace mají navíc vrchní a spodní pěnovou desku, která rozloží váhu těla na celou plochu a zabrání tak nepohodlnému „propadnutí“ do matrace i kontaktu s pružinou.
Kvalitní pružinové matrace díky své tvarové stálosti a prodyšnosti vydrží nejdéle i v případě vysokého zatížení. Příjemným bonusem je i fakt, že pouze pružinová matrace je vhodná jak na lamelový rošt, tak i na pevnou desku – a proto nemusíte přizpůsobovat či měnit svoji postel. Pružinové jádro se také stará o perfektní cirkulaci vzduchu, a proto je taštičková matrace vhodná i do vlhkého prostředí či v případě zvýšeného pocení. Taštičkové matrace vám tak slibují příjemný a zdravý spánek.