Materasso Materasso Matrace

Pružinové

Taštičková pružinová matrace má uloženu každou pružinu v samostatné taštičce a může se díky tomu přizpůsobovat každé části vašeho těla. Kvalitní pružinové matrace také skvěle odvětrávají.
SWISS prestige Pružinové od 15 400 Kč
PRIMÁTOR Bio-ex T3 Pružinové od 8 000 Kč
PRIMÁTOR Bio-ex T4 Pružinové od 8 000 Kč
KOMODOR Bio-ex T3 Pružinové od 9 380 Kč
KOMODOR Bio-ex T4 Pružinové od 9 380 Kč
NATURA hydrolatex T3 Pružinové od 9 260 Kč
NATURA hydrolatex T4 Pružinové od 9 260 Kč
AMERIKA Pružinové od 11 630 Kč
Da Vinci Tripple Decker Pružinové od 15 370 Kč
SOPRANO 25 Pružinové od 16 410 Kč
SOPRANO 30 Pružinové od 19 650 Kč
Nové sleva
GREENGEL bio-ex Pružinové od 5 990 Kč
Nové
Aloe Bio-Ex Pružinové od 7 990 Kč
Nové
Aloe Senior Pružinové od 8 290 Kč
Nové
Greengel Senior Pružinové od 6 290 Kč
1 
Pružinové - taštičkové matrace Jaké jsou výhody této matrace?
Pružinové matrace prošly v posledních letech dynamickým vývojem a vrací se na trh v podobě tzv. taštiček. V taštičkových matracích je každá pružina v samostatném obalu, díky čemu neovlivňuje deformací ostatní pružiny kolem a zajišťuje bodové kopírování těla. Tato moderní technologie je zárukou kvalitních ortopedických vlastností a zvyšuje pružnost i odolnost matrace. Taštičkové matrace mají navíc vrchní a spodní pěnovou desku, která rozloží váhu těla na celou plochu a zabrání tak nepohodlnému „propadnutí“ do matrace i kontaktu s pružinou.
Kvalitní pružinové matrace díky své tvarové stálosti a prodyšnosti vydrží nejdéle i v případě vysokého zatížení. Příjemným bonusem je i fakt, že pouze pružinová matrace je vhodná jak na lamelový rošt, tak i na pevnou desku – a proto nemusíte přizpůsobovat či měnit svoji postel. Pružinové jádro se také stará o perfektní cirkulaci vzduchu, a proto je taštičková matrace vhodná i do vlhkého prostředí či v případě zvýšeného pocení. Taštičkové matrace vám tak slibují příjemný a zdravý spánek.