Matrace

Je možné vyrobit matrace i v atypických rozměrech?

Ano, matrace vyrábíme v jakýchkoliv rozměrech dle požadavků a to v zaokrouhlení na cm.

Jaká je cena za atypický rozměr matrace ?

Základní ceny matrací jsou pro délku 200cm
/neplatí však pro dětské matrace!/. Při změně délky do 200 cm se cena nemění.
Při změně délky nad 200 cm je příplatek:
15% od 201 - 210 cm,
20% od 211 - 220 cm
a 40% nad 221 cm.

Při změně šířky matrace platí nejbližší možná šířka uvedená v ceníku.

Jaká je dodací doba na matrace, rošty a postele? Mění se při atypických rozměrech?

Běžně dodáváme matrace a rošty do 14-ti dnů po zaregistrovaní objednávky. To platí i pro matrace a rošty v atypických rozměrech. Dodací lhůta na postel je 30 dní.

Jakou matraci doporučujete pro malé děti /od 2 let/, ale ne do dětské postele?

Pro děti v uvedeném věku (ale je vhodné i pro všechny děti, které jsou ve stádiu růstu) doporučujeme matrace "nezónované" s ohledem na správný vývoje páteře. Např. SAN REMO, NATURA, PARTNER BIOGREEN, PROFIL Comfort + všechny pružinové – taštičkové pružiny.

Jakou matraci mi poradíte při problémech s páteří?

Problémy s páteří mohou být různého původu - trvalé bolesti, pooperační problémy, problémy krční páteře, bolesti hlavy atd. V první řadě na základě doporučení ošetřujícího lékaře, ohledně tvrdosti matrace - ne konkrétního typu. Dále závisí na podkladu pro matraci - pružné rošty nebo pevný podklad. Na problémy s krční páteří doporučujeme řešit správnou volbou ANATOMICKÉHO polštáře.

Jaká matrace je vhodnější do manželské postele, jedna velká, nebo dvě samostatné?

Záleží na rozhodnutí zákazníka. Z praktických důvodů je lépe mít dvě samostatné matrace. Každý z partnerů si může splnit své představy o spánku, nemusí se přizpůsobovat partnerovi např. tvrdostí matrace, komfort při manipulaci atd.

Jak dlouho může být matrace srolována ve vákuovém balení?

Srolovaná matrace - Vákuo by neměla být skladována ve srolovaném stavu déle než 2 měsíce od data výroby. Doporučujeme ji rozbalit dříve. Pokud ji však ještě nepoužíváte, doporučujeme ji vyjmout ze strečové fólie a perforovat plastovou fólii tak, aby nasála vzduch.

Je možné objednat i matraci v jiném potahu jako je v nabídce?

Ano, změna potahu na matraci proti standardní nabídce je možná za příplatek. Výška příplatku závisí od ceny původního potahu. Změnou potahu však může dojít i k mírné změně celkové výšky matrace! Rozdílné potahy mají různé rozměry všitých výplňových materiálů, takže i potahy mohou být vyšší nebo nižší a ovlivňují celkovou výšku matrace.